Svatební drama: Ženich zemřel u oltáře, k němuž právě kráčela nevěsta

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Svatební den má být jedním z nejkrásnějších, které člověk ve svém životě zažije. Navždy si chce pamatovat tu chvíli, kdy si se svým vyvoleným protějškem řekne ano“. Někdy se ovšem může v tento sváteční den stát katastrofa podobná té, o níž informuje New York Post.

Paul Wynn měl velké plány. Jedním z nich byla i svatba s jeho milovanou Alison, s níž žil dlouhých jedenadvacet let. Najednou se ovšem změnil celý jeho život. Paul totiž začal ztrácet váhu a neměl chuť k jídlu, proto navštívil lékaře. Endoskopie ukázala, že má tři kýly, a CT vyšetření následující den přineslo zdrcující zprávu: Paul má rakovinu v terminálním stádiu. Těžká choroba zasáhla jeho slinivku a rozšířila se i do jater a plic.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Podle vyjádření odborníků zbývalo Paulovi šest týdnů až dva měsíce života. Sedmapadesátiletý muž se tedy rozhodl, že není na co čekat, a svou přítelkyni požádal o ruku. Osmatřicetiletá žena se souhlasem neváhala a rovnou se pustila do příprav svatby, kterou chtěli s Paulem mít co nejdříve.

Vše se podařilo domluvit velmi rychle a osm dní poté, co se pár dozvěděl zdrcující zprávu o nevyléčitelné nemoci, se mohl chystat obřad. Místo uzavření manželství ovšem došlo k tragédii. Než stačila Alison se synem dojít k oltáři, Paul náhle zkolaboval a i přes snahu rodiny ho zachránit zemřel. Na pomoc přispěchali i záchranáři, kteří mu poskytli první pomoc a použili defibrilátor, ale oživit se ho nepodařilo.

„Než jsem se k němu dostala, několikrát jsem zavolala jeho jméno,“ řekla Alison. „Neotočil se, nepodíval se na mě a já si uvědomila, že je něco špatně. Začala jsem se hroutit a křičet jeho jméno, dodává zdrcená žena. „S Paulem jsme přišli o dítě v roce 2004 poté, co jsem potratila, takže mě trochu uklidňuje, že je tam nahoře s ním. Jeho matka zemřela v roce 2020, takže je teď alespoň také s ní, uklidňuje se Alison.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články