Svatební hosté si po sobě museli umýt nádobí. Novomanželům chyběly peníze

Ilustrační foto (pexels.com)

Ilustrační foto | FOTO: pexels.com

Pozvání na svatbu je vždy poctou. Můžeme totiž být součástí nejdůležitějšího dne páru, který se rozhodl svůj vztah spojit pokud možno navždy. Často se ovšem stává, že se něco při obřadu či následném veselí nepovede. O jednom takovém případu informuje The Daily Mirror.

Na svatbě nám může nevyhovovat spousta věcí. Od pozvaných hostů, s nimiž nemusíme být vždy v přátelském vztahu, až po nepovedený oběd nebo strašnou kapelu. Občas je také vidět, že budoucí manželé na veselce šetřili.

Právě na takový případ upozornila na Redditu žena, která byla jednou z pozvaných na svatbu přátel. Nádherné místo, na němž se obřad odehrál, bylo podle jejích slov vykoupeno zcela nečekanými okolnostmi.

Nevěsta a ženich utratili většinu peněz za místo konání svatby a nevěstiny krásné šaty, takže se rozhodli, že se někde musí ušetřit, popisuje na sociální síti účastnice akce. To by bylo jedno, kdyby se nestaly věci, které se udály po večeři, dodává.

Když totiž začala recepce, stalo se následující. Začala se kolem nás motat družička a některé požádala, aby s ní šli do kuchyně. Nebyla tam klimatizace a asi milion stupňů. Ukázala nám hromady talířů a hrníčků a pak nám řekla, že je musíme umýt, vzpomíná překvapená žena.

Kvůli zvláštní situaci se prý dozvěděla, že součástí samoobslužného stravování je i to, že pronajaté nádobí a sklenice musíte vrátit čisté, jinak vám nevrátí zálohu. Nevěsta s ženichem ovšem neměli peníze na personál, který by vše umyl, takže se museli do práce pustit někteří svatební hosté. Aby toho nebylo málo, dokonce ani občerstvení nebylo dost, a tak se na některé hosty nedostalo. Stačilo, abyste se zdrželi ve frontě na toaletu, a už jste neměli šanci se najíst.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články