Svoboda potřebuje nezávislá média. Podpořte nás a buďme společně silnější

FORUM 24 (Pavel Hofman)

FORUM 24 | FOTO: Pavel Hofman

Pokud se médium nerozhodne zpoplatnit svůj obsah na webu, nezbývá mu než se alespoň částečně spoléhat na dobrovolnou podporu čtenářů. Právě to se už několik let deníku FORUM 24 daří. Často se ale ptáte, jak podpořit svobodná a nezávislá média, a tak přinášíme přehled možností.

V případě deníku FORUM 24 je možné zaslat příspěvek (nebo jej zasílat pravidelně) na veřejnou sbírku zapsaného spolku Free Czech Media. Díky těmto příspěvkům se nám daří přinášet vám obsah bez pomoci jakéhokoli oligarchy a šířit jej.

Příspěvky posílejte na účet 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o vašich finančních darech na mailu [email protected] Děkujeme!

Jelikož už rok vydáváme Týdeník FORUM, velmi nás potěší, pokud se rozhodnete si jej předplatit. Na tomto odkazu na e-shop FORUM. A pomůže nám také, když si na našem e-shopu koupíte knihu. Objednáním kterékoli publikace tak dostanete nejen kvalitní čtení, ale pomůžete i nezávislé žurnalistice.

Deník FORUM 24 pořádá pravidelně akce a setkání se svými čtenáři. Podařilo se to již v desítkách měst a obcí. Pokud byste i vy rádi něco podobného uspořádali ve vašem městě, dejte nám vědět na e-mailu [email protected]

Děkujeme vám za veškerou podporu a šíření našeho obsahu. Bez vás bychom neexistovali!