Svoboda potřebuje nezávislá média. Podpořit je může každý, i vy

FORUM 24 (Pavel Hofman)

FORUM 24 | FOTO: Pavel Hofman

Pokud se médium nerozhodne zpoplatnit svůj obsah na webu, nezbývá mu než se alespoň částečně spoléhat na dobrovolnou podporu čtenářů. Právě to se v loňském roce deníku FORUM 24 podařilo. Často se ale ptáte, jak podpořit svobodná a nezávislá média, a tak přinášíme přehled možností.

V případě deníku FORUM 24 je možné zaslat příspěvek (nebo jej zasílat pravidelně) na veřejnou sbírku zapsaného spolku Free Czech Media. Díky těmto příspěvkům se nám daří přinášet vám obsah bez pomoci jakéhokoli oligarchy a šířit jej.

Příspěvky posílejte na účet 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o vašich finančních darech na mailu [email protected] Děkujeme!

Jelikož již více než dva roky vydáváme měsíčník Revue FORUM, velmi nás potěší, pokud se rozhodnete si jej předplatit. Na tomto odkazu na e-shop FORUM najdete nejen možnosti předplatného, ale také náš knižní e-shop. Objednáním kterékoli publikace tak dostanete nejen kvalitní čtení, ale pomůžete i nezávislé žurnalistice.

Deník FORUM 24 pořádá pravidelně akce a setkání se svými čtenáři. Podařilo se to již v desítkách měst a obcí. Pokud byste i vy rádi něco podobného uspořádali ve vašem městě, dejte nám vědět na e-mailu [email protected]

Děkujeme vám za veškerou podporu a šíření našeho obsahu. Bez vás bychom neexistovali!

Redakce deníku FORUM 24

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]