Svobodné fórum poprvé v tištěné podobě! Již v prodeji.

()

Internetový deník Svobodné fórum míří poprvé do trafik v tištěné podobě. Právě ode dneška jej najdete ve všech větších trafikách.

Vydáváme ročenku, v níž najdete ty nejlepší a nejčtenější články za necelý první rok existence našeho nezávislého média. Ročenka je koncipována tak, že mapuje nejvýznamnější události roku 2015 a zároveň provází čtenáře širokým spektrem našich autorů, témat a žánrů.  V ročence mimo jiné najdete rozhovor s profesorem Cyrilem Höschlem, Alexandrem Vondrou, Ladislavem Špačkem, Martinem C. Putnou a Miroslavem Kalouskem. Mezi autory článků pak najdete Bohumila Doležala, Jefima Fištejna, Petra Placáka, Miroslavu Němcovou a Jenny Nowak.

Ročenka stojí 69 korun a všechny kusy, jež jsme měli v redakci k dispozici, jsou již beznadějně vyprodané. Chystáme dotisk, ale do té doby si ročenku můžete koupit v trafikách v Praze, Brně, Českých Budějovicích, Plzni, Ústí nad Labem, Pardubicích, Olomouci a Ostravě. V Praze vychází 21.12., v ostatních městech bude v prodeji od úterý 22. prosince.

Poznámka redakce: Děkujeme za všechny dosavadní objednávky a omlouváme se dalším zájemcům za dočasné pozastavení prodeje přes náš web. Ročenku si však stále můžete koupit na stáncích. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]