Syn Karla Svobody reaguje na Babiše: Lže, táta žádnou bipolární poruchu neměl

ČTK

Hudební skladatel Karel Svoboda | FOTO: ČTK

Andrej Babiš bere reportáž Seznam Zprávy, v níž reportéři Sabina Slonková a Jiří Kubík mluvili s jeho synem, který říká, že byl unesen na Krym na přání svého otce, který jej chtěl někam „uklidit“, aby nemohl vypovídat kvůli kauze Čapí hnízdo, jako útok na své děti. Novinářům na tiskové konferenci řekl, že jeho dvě starší děti jsou nemocné a jeho dcera trpí stejnou chorobou jako populární skladatel Karel Svoboda. To ovšem rezolutně odmítá jeho syn Karel, který poslal ostrý vzkaz na Facebooku.

Babiš je velmi rozčílen, že se na světlo světa dostaly informace, které měly patrně zůstat v utajení. Jako obranu začal používat nemoc svých dětí. „Netušil jsem, že jednou budu komentovat zdraví mých dětí v takovéto situaci. Zpochybňovat zdravotní stav mých dětí mohou jen bezcitní fanatici,“ řekl při návštěvě Palerma. „Kdo neví, o jakou nemoc jde, ať si vzpomene na Karla Svobodu,“ zmínil předseda vlády.

Tato slova ovšem naštvala Petra Klein Svobodu, syna významného skladatele filmové, populární nebo muzikálové hudby. „Škoda že Andrej nevzal tátu taky na Krym… ty vole to je fakt silnej WTF moment. Táta žádnou bipolární poruchu neměl!“ napsal Svoboda na svůj facebookový profil.

„Kdo je bezcitný, ať soudí lid. A kdo lže a nemá záklopku, ať mluví z Palerma. Když on dokáže bez podkladů říct tohle, já mohu říct, že kdo neví, co znamená mafián, ať si vzpomene na Andreje Babiše. Nevím proč to lejno hází na nás, měl by si ho strčit zpátky do pr*ele,“ dodal ostře syn Karla Svobody.

Škoda že Andrej nevzal tátu taky na Krym… tyvole to je fakt silnej WTF moment. Táta žádnou bipolární poruchu neměl!…

Zveřejnil(a) Petr Klein Svoboda dne Úterý 13. listopad 2018

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner