Televizní moderátor v přímém přenosu varoval své děti před nebezpečím

Ilustrační foto (AdobeStock)

Ilustrační foto | FOTO: AdobeStock

Trapasy, které vznikají při televizním vysílání, jsou na internetu oblíbené a vyhledávané. To, co ovšem předvedl při předpovědi počasí meteorolog, o němž informuje New York Post, je něco zcela jedinečného.

Hlavní meteorolog NBC Washington Doug Kammerer totiž během televizní předpovědi počasí zjistil, že v blízkosti jeho domu hrozí výskyt tornáda. Rovnou tedy zavolal svým dětem, aby se stačily před hrozícím nebezpečím ukrýt.

„Běžte co nejdřív dolů, ano?“ řekl naprosto klidně do mobilu Kammerer. „Jo, okamžitě tam jděte. Běžte dolů do ložnice. A počkejte tak 1015 minut, dobře? Udělejte to hned. Dobře. Díky, kámo,“ dodal. 

Televizním divákům poté vysvětlil, proč volal domů: „Musím varovat své děti. Protože vím, co teď dělají. Pravděpodobně hrají online hry a tohle nevidí.“ Video s jedinečnými záběry poté Kammerer zveřejnil na twitteru, kde přiznal, že se pro něj jednalo o děsivý moment. „Musel jsem varovat svou rodinu! Děti byly samy doma a já věděl, že se na mě nedívají v televizi! Jsou v bezpečí. Děkuji!“ napsal na sociální síť.

Reakce na meteorologovo jednání byly vesměs pochvalné. „Absolutní respekt! Jsem rád, že jsou vaše děti v bezpečí, a děkuji za všechno, co děláte, abyste pomohl udržet naši komunitu v bezpečí!“ napsal jeden z komentujících na twitteru. „Udělal jste správnou věc. Naše rodiny jsou na prvním místě,“ přidal se další. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články