Těšíte se na třicítku? Podle Mynáře vypadá Zeman jako třicátník

FB AZ247

Takto si se známým českým politikem pohrál server AZ247, který běžně paroduje dezinformační platformy | FOTO: FB AZ247

S překvapivou informací přišel jeden z nejbližších spolupracovníků Miloše Zemana, Vratislav Mynář. Všiml si totiž toho, čeho si všimne jen opravdu málokdo. Miloš Zeman podle Mynáře vypadá jako třicátník. To by možná mělo zneklidnit každého, komu se blíží 30. rok života.

„Přiznám se, že jsem nečekal, že v jeho věku pětasedmdesáti let je na tom se svým zdravotním stavem prezident tak dobře. Samozřejmě víme o tom, že ho trápí dva neduhy – a to je ta neuropatie, a tím samozřejmě bolestivé chození, ochabnutí svalů, což mu způsobuje velké problémy s chůzí, a nízký tlak, který se projevuje tak, že se mu občas točí hlava. Ale všechny ostatní ukazatele jsou v takových parametrech, že bych řekl, že je to třicetiletý pán,“ řekl v Press klubu na Frekvenci 1 vedoucí Kanceláře prezidenta republiky Vratislav Mynář.

repro: video Blesk TV

Mynář se také pochlubil, že si s prezidentem společně pochutnali na kulajdě a jitrničkách, které si Miloš Zeman obzvláště pochvaloval. Podle Mynáře Zemanovi rekondiční pobyt velice pomohl. Prý se mu vrátila chuť k jídlu. S oblibou si prý prezident pochutnává také na sladkostech.

A to klidně může, protože už dříve Miloš Zeman informoval o tom, že cukrovka odešla v sobotu. Stalo se tak potom, co se usilovně věnoval konzumaci sladkých jídel.

Zdá se, že Miloš Zeman je muž, okolo kterého se točí jeden zázrak za druhým. Cukrovku vyléčil dortíky. Asi jako jediný na této planetě. A teď, v pětasedmdesáti vypadá na třicet. A to, že sám už prakticky nechodí, že ho musí někdo vodit a držet za ruku – většinou jeden z bodyguardů s pistolí u pasu –, to je asi jen tak z čistého kamarádství. Že z něj tu a tam vypadnou velmi překvapivá slovíčka, například věta o tom, že si dokouří pohanku, nebo vulgární slova, to je asi jen kvůli tomu, aby udělal vtip. Vždyť je to veselá kopa. A Vratislav Mynář evidentně také.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner