To co předvádíte je urážkou vkusu a podlézání Slovákům, píše Korda Žižkové

Olivie Žižková ve videoklipu k písni Uděláme viac (reprofoto youtube.com)

Olivie Žižková ve videoklipu k písni Uděláme viac | FOTO: reprofoto youtube.com

Nový videoklip Uděláme viac, protiimigrační pěnice Olivie Žižkové, velice překvapil i na Slovensku. Text nového hitu nacionalistické zpěvačky, který napsal její manžel-manažer Jan, totiž nabádá k nutnému spojení dřívějších Čechoslováků. Přestože u nás je Žižková a její produkce brána spíše jako nechtěná recese a vyvolává smích, některé Slováky nový song uráží. Jedním z nich je i Eugen Korda, uznávaný novinář a populární osobnost slovenského mediálního světa. Olivii dokonce napsal otevřený dopis, který jí pomocí Svobodného fóra zasílá.

Milá paní Olivie Žižková,

velmi, opravdu velmi, bych Vás chtěl poprosit, abyste v té své přiblblé písni nezmiňovala jakousi, blíže neurčenou, blízkost Čechů a Slováků. Opravdu nejde to „videoklipové veledílo“ stáhnout ze sociálních sítí? I bych Vám za to zaplatil. Pošlete návrh, kolik byste za to chtěla a já vypíšu celonárodní sbírku a nepochybuji, že bude úspešná.

Olivie Žižková ()

To co předvádíte je urážkou nejen mého vkusu a hloupým podlézáním se velké části národa, ke kterému patřím. Nevím, kdo vám ty stupidní texty píše, jedno je však jisté – nic hloupější jsem už dlouho neslyšel. A ve světle tohoto poznání si říkám, jak dobře, že jsme se rozdělili.

Alespoň se nemusím smát tomu, že slovenská maminka přivedla na svět zpěvačku vašeho formátu. I když samozřejmě i zde na Slovensku máme podobné slavíky a slavice, svíjející se před kamerou v rytmu odrhovačky jíž chybí jakýkoliv hudební nápad. A když už jste se ve svém poselství nevyhnula ani našim společným křesťanským kořenům a hodnotám, tak Vás chci ujistit, že se budu dlouho a úpěnlivě modlit, aby Vám Bůh již nedovolil zveřejňovat podobné kulturní počiny.

S úctou!

Eugen Korda

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]