Tom Hanks a jeho manželka byli pozitivně testováni na koronavirus

(Instagram)

FOTO: Instagram

Oscarový herec Tom Hanks sdělil, že on a jeho manželka Rita Wilsonová byli v Austrálii pozitivně otestováni na nový koronavirus. Hanks a Wilsonová, oba třiašedesátiletí, vyhledali lékařskou pomoc poté, co zaznamenali příznaky nachlazení v Queenslandu. Herec to napsal na Instagramu.

Nyní jsou izolováni a ve stabilním stavu v australské nemocnici. Pár byl na Gold Coast kvůli natáčení filmu o Elvisu Presleym.

Jejich diagnóza přišla krátce poté, co Světová zdravotnická organizace (WHO) oficiálně prohlásila šíření koronaviru za pandemii.

Hanks na Instagramu napsal: „Cítili jsme se trochu unavení, jako bychom byli nachlazení, a bolelo nás celé tělo. Rita trpěla zimnicemi, které přicházely a odcházely. Mírné horečky. Abychom postupovali správně, jak je to teď ve světě potřeba, nechali jsme se testovat na koronavirus a bylo zjištěno, že jsme pozitivní.“

Dále píše, že se bude postupovat podle lékařského protokolu a budou sledováni, testováni a izolováni tak dlouho, jak to ochrana veřejného zdraví bude vyžadovat.

V roce 2013 herec sdělil, že mu byla diagnostikována cukrovka typu 2, což je její běžnější forma.

(BBC.com)

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]