Neúnavný bojovník proti stále se nedostavujícím uprchlickým hordám Tomio Okamura odhalil pikle našich europoslanců proti vlasti.
Na svém Facebooku píše: „Čeští europoslanci podpořili migraci do ČR! Europoslanci hnutí ANO, ČSSD, KSČM, KDU-ČSL, TOP09 a STAN hlasovali pro usnesení Evropského parlamentu, které vyzývá k přijímání syrských imigrantů. Evropský parlament v usnesení „vyzývá členské státy EU, aby projevily větší odhodlání při sdílení odpovědnosti a umožnily uprchlíkům, kteří utíkají z válečných oblastí v Sýrii, nalézt ochranu za hranicemi bezprostředně sousedícího regionu, a to i prostřednictvím programů přesídlování a přijímání uprchlíků.“
Pak proradné elementy jmenuje: Pavel Telička, Petr Ježek, Dita Charanzová či Martina Dlabajová, a připomíná: „Ti samí europoslanci ANO spolu s dalšími hlasovali i pro potrestání Maďarska, protože se postavilo proti kvótám na imigranty.“ „Kandidujeme v těchto volbách, abychom zastavili diktát neomarxistických globalistů ovládajících současnou Evropskou unii.“
Abychom to řekli stručně, přijímat uprchlíky je správné. Zda mají, nebo nemají nárok na azyl nebo nějakou ochranu, se posuzuje v azylovém řízení podle pravidel. Okamura a jeho strana představují degenerovanou podobu politické aktivity.
Jak je na činovnících této strany a jejich stoupencích vidět, jsou do moderní demokratické společnosti velmi obtížně integrovatelní. Přesto je třeba práci s těmito nepřizpůsobenými jedinci nezanedbávat a trpělivě pracovat na jejich zapojení do normálního života, na tom, aby byli schopni se v životě orientovat, rozeznávat základní civilizační hodnoty a navazovat normální mezilidské vztahy. Je to jistě obtížnější než třeba integrovat uprchlíky z Blízkého východu, protože s okamurovci se systematicky nepracuje, ale i částečný výsledek by byl lepší než nic.
Jedná se především o práci s lidskými úzkostmi. Jedna obdivovatelka předsedy Okamury byla například vyděšena, že na chodnících Prahy potkala už čtyři černochy. Hned se o následný děs podělila. Pracovat s lidmi, kteří žijí v zakořeněné falešné realitě, je velká výzva, ale trpícím se má pomáhat a to i u nás doma. S tím souhlasíme.