Travolta truchlí po smrti manželky. Fanouškům poděkoval za obrovskou podporu

John Travolta a Kelly Prestonová (IG @johntravolta)

John Travolta a Kelly Prestonová | FOTO: IG @johntravolta

V polovině července oznámil John Travolta smutnou zprávu. Jeho manželka, herečka Kelly Prestonová, po dvouletém boji s rakovinou zákeřné nemoci podlehla. Hvězdu filmů Pomáda či Pulp Fiction fanoušci od té doby zahrnují slovy podpory a povzbuzení. Travolta jim za to nyní v rámci oslav Dne díkůvzdání vyjádřil velký vděk.

Vzkaz svým podporovatelům umístil americký herec ve formě videa na instagram. „Jen jsem chtěl využít tento okamžik a poděkovat každému z vás za to, že mě letos tak neuvěřitelně podporoval,“ napsal vítěz Zlatého glóbu z roku 1996. 

(Zdroj: IG @johntravolta)

Travolta se se ztrátou své milované ženy vyrovnává velmi těžce. S modelkou a herečkou Kelly Prestonovou si totiž své „ano“ řekli již před devětadvaceti lety. Kromě šťastných okamžiků, mezi něž se řadí narození dcery Elly a syna Benjamina, se museli manželé poprat i s tragickou událostí. Tou byla smrt jejich šestnáctiletého autistického syna Jetta.

Nyní se musí John Travolta opět smiřovat se ztrátou velmi blízkého člověka. Prestonová svou nemoc dlouhou dobu tajila, a proto byla zpráva o jejím skonu pro filmové fanoušky šokem. Herečka, známá například z filmů Dvojčata nebo Jerry Maguire, bojovala s rakovinou prsu dva roky. V červenci letošního roku, ve svých sedmapadesáti letech, ovšem svou bitvu prohrála. 

„Nějakou dobu teď budu hlavně s našimi dětmi, promiňte proto, že o nás chvíli neuslyšíte. Jak se budeme v budoucích týdnech a měsících uzdravovat, ucítím vaši lásku,“ napsal 13. července Travolta na instagram. Tam také nyní poděkoval fanouškům za podporu. 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]