Tři velké rozhovory v Revue FORUM: Kalenský, Blažek a Klusák

Roman Černý

Filmový režisér Vít Klusák | FOTO: Roman Černý

Aktuální číslo Revue FORUM je opět nabité zajímavým obsahem. Hlavním tématem je samozřejmě kauza Čapí hnízdo a způsob, jakým se k ní postavili čeští státní zástupci. Přinášíme ale také tři zajímavé rozhovory.

Jakub Kalenský

Odborník na dezinformace, který hovořil v americkém Kongresu. Člověk, který je momentálně terčem útoků snad všech myslitelných dezinformátorů s Jiřím Ovčáčekm v čele. Jak bychom proti fake news měli bojovat? V ekteré zemi se to podařilo? A jak vycházíme ze srovnání s dalšími zeměmi?

OBJEDNEJTE SI PŘEDPLATNÉ ZDE A PODPOŘTE NEZÁVISLOU ŽURNALISTIKU! DĚKUJEME.

Vít Klusák

Známý režisér, o jehož aktuálním počinu V síti se hovořilo snad všude. Tři ženy se vydávaly za dvanáctileté dívky na internetu a zjistilo se, kolik mužů jim píše a jak nebezpečné celé toto prostředí je. Řeč ale byla i o dalších dokumentech, například o známém Matrixu AB.

Petr Blažek

Český historik se momentálně angažuje u budování památníku v Lošanech, na statku, který patřil Josefu Mašínovi, kterého zavraždili nacisté. Jak důležitý je jeho odkaz? Co napsal svým dětem? A jak bude památník vypadat?

To všechno v aktuálním čésle Revue FORUM. Čtěte ZDE.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner