Třicet let svobody. Objednejte si sváteční číslo Revue FORUM a slavte s námi

Oslavujeme. I když v naší zemi vládnou premiér Andrej Babiš s prezidentem Milošem Zemanem, my jsme vděčni za třicet let svobody, kterou prožíváme od roku 1989. Říjnové číslo Revue FORUM je proto speciální – sváteční. Právě teď si je můžete objednat na našem e-shopu nebo číst elektronicky.

Co v něm najdete?

Dva rozhovory: Se sociologem Jiřím Kabelem o tom, jestli demokracie může přežít, a s fotografem Janem Šibíkem o jeho aktuální výstavě a o tom, jak prožíval sametovou revoluci.

Píšeme o všech našich prezidentech – šéfredaktor deníku FORUM 24 a Revue FORUM popsal klady i zápory Václava Havla, Václava Klause a Miloše Zemana za uplynulých třicet let.

Věnujeme se i premiérům, ale hlavně o tom, na koho a na co můžeme být hrdí. Portréty vybraných osobností či změny v gastronomii, sportovní úspěchy, hudba, krása, to všechno si můžete připomenout.

Říjnové číslo Revue FORUM obsahuje také velkou časovou osu s těmi nejdůležitějšími událostmi nebo ikonické fotografie: projev Václava Havla v americkém Kongresu, chvíli, kdy Česká republika a hlavně režisér Jan Svěrák získali filmového Oscara a mnoho dalšího.

Objednejte si toto sváteční číslo již nyní ZDE!

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]