Týdeník FORUM byl pokřtěn na výjimečném koncertě Pražského výběru

Křest Týdeníku forum (Alena Spálenská / se svolením autorky)

Křest Týdeníku forum | FOTO: Alena Spálenská / se svolením autorky

Čtvrtečnímu vydání prvního čísla Týdeníku FORUM předcházel  koncert „30 let bez okupantů“. Na něm nejen zazněly skladby populárního Pražského výběru, ale také došlo ke křtu novin, které v naší zemi, ovládané oligarchou, chybí. Jejich předplatné si zajistíte již nyní na e-shopu Týdeník FORUM.

Během akce byl také vyslán vzkaz Vladimiru Putinovi, aby dal ruce pryč od České republiky, a před koncertem diváci slyšeli videovzkazy demokraticky orientovaných Rusů. Exkluzivní snímek se vzkazem ruskému prezidentovi pořídil fenomenální fotograf Jan Šibík, který bude stálým spolupracovníkem Týdeníku FORUM.

Zbyněk Pecák
Michael Kocáb (zdroj: Zbyněk Pecák / se svolením autora)

Na koncert dorazila celá řada osobností včetně Marka Wollnera, Miroslava Kalouska, Jindřicha Šídla, Mirka Topolánka, Ivana a Michala Klímových, Jaroslava Kmenty či Pavla Žáčka.

Křest novin si vzali na starost jejich šéfredaktor Pavel Šafr, hlavní editorka týdeníku Johana Hovorková a hudebníci Michael Kocáb a Michal Pavlíček.

Videoreportáž i obsáhlou fotogalerii přinese FORUM 24 zítra ráno.

Předplatné Týdeníku FORUM si zajistíte již nyní na e-shopu Týdeník FORUM.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články