Týdeník FORUM: Česko. Nemocná země, kde umírají lidé kvůli ruským dezinformacím

()

Týdeník FORUM se logicky věnuje tomu, co nejvíce ovlivňuje naše životy – pandemii covidu-19. Podívali jsme se na to, jak moc jsou odmítání očkování a s tím související zbytečná úmrtí ovlivněna ruskou propagandou. A čísla a srovnání jsou děsivá. 

V Týdeníku FORUM se můžete podívat na srovnání, jaké jsou počty zemřelých na covid v této poslední vlně. Najdete zde šokující rozdíly mezi Východem a Západem. Přečtěte si, jak moc ruská hybridní válka zabíjí naše občany, kteří věří, že je spíše chtějí zabít farmaceutické firmy.

PŘEDPLATNÉ TÝDENÍKU FORUM ZDE

V souvislosti s covidem se věnujeme i rostoucí agresivitě antivaxerů a ptali jsme se v nemocnicích, v čem je aktuální vlna jiná. V Týdeníku FORUM ale najdete také text o tom, co čekat od nového premiéra Petra Fialy, přinášíme unikátní fotografie z jeho života a hovoří o něm lidé, kteří jej už dlouho znají.

Nezapomínáme ani na kauzu kolem nastupujícího ministra spravedlnosti Pavla Blažka, kterému se věnovali kolegové z Hlídacího psa. A přinášíme velký rozhovor s Milošem Vystrčilem nejen o senátu, ale také o jeho milované Telči! Rozhodně stojí za vaši pozornosti.

Zahraniční rubrika se věnuje také ruským hrozbám, tyto se ale týkají hranic stále ohrožené Ukrajiny. A podívali jsme se také na plány nové německé vlády, které jsou skutečně ambiciózní.

Další rozhovor, který v tomto čísle najdete, jsme uskutečnili s Davidem Drábkem, známým dramatikem. Kulturní rubrika se věnuje skvělé výstavě Vladimíra Kopeckého v Museu Kampa nebo novému snímku Klan Gucci. Obojí totiž stojí za vidění.

V Nové Orientaci píše Alexandra Alvarová taktéž o dezinformacích a portrét je o fascinujícím osudu miliardářky Elisabeth Holmesové, které ovšem nyní v USA hrozí vězení. Proč? A nakonec historie – tam je Fred Astaire.

No řekněte, tohle byste si nechali ujít? Běžte do trafik!