Týdeník FORUM: Co přinesl soud s Babišem a jak bude vypadat Rusko, až se rozpadne. Čtěte už teď!

(Týdeník FORUM)

FOTO: Týdeník FORUM

V aktuálním vydání Týdeníku FORUM, které i tentokrát můžete číst elektronicky dříve než všichni ostatní, pokud si ZDE zakoupíte předplatné, toho přinášíme opět mnoho. Můžete si přečíst, jakou nejdůležitější zprávu nám zatím posílá soud s Andrejem Babišem. A prohlédnout si jednu unikátní mapu.

Existuje jediná cesta, jak se budeme moci sžít s Ruskem. Až se rozpadne. Víte, jak bude severní Asie vypadat? My ano. Zpracovali jsme jedinečnou mapu jednotlivých států s počtem obyvatel a dalšími důležitými informacemi. I Rusům by se tahle mapka mohla v budoucnu hodit!

PŘEDPLATNÉ TÝDENÍKU FORUM ZDE

Samozřejmě jsme byli každý den u soudu s předsedou hnutí ANO Andrejem Babišem. Píšeme o tom, co pro něj znamená svědectví bankéře Filipa Koutného a přinášíme kopie dokumentů, které jeho slova potvrzují.

FOTO: Týdeník FORUM

Českem stále ještě hýbou volby. Nejvíce lidí zajímá, jak dopadne senátní souboj Miloš Vystrčil vs. Jana Nagyová, obžalovaná v kauze Čapí hnízdo. Je to skutečně bizarní událost a my jsme se jeli zeptat přímo do Jihlavy, jak je možné, že tuto ženu, která skončila na druhém místě s 30 procenty hlasů, volilo tolik občanů.

Dne 28. září jsme se byli podívat na neúspěšnou demonstraci dezolátů na Václavském náměstí. Přinášíme aktuální fotky, ale také vysvětlujeme, co lidi vede k tomu, aby se podobných záležitostí zúčastňovali. Velkou měrou k tomu přispívají dezinformační weby, které také rozebíráme.

Velký rozhovor jsme tentokrát pořídili s principálem Divadla Na Jezerce Janem Hrušínským. Pochopitelně nejen o politice! Kultury je jako vždy více, například píšeme o nové knize Margaret Atwoodové, autorky Příběhu služebnice. Nechybí ani další rubriky, na které jste zvyklí. Tak čtěte už teď! Předplatné na www.tydenikforum.cz.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články