Týdeník FORUM má básničku pro Nohavicu a vy si ji můžete hned přečíst

Jaromír Nohavica (Štěpán Mareš / FORUM 24)

Jaromír Nohavica | FOTO: Štěpán Mareš / FORUM 24

Je tu středa a s ní i elektronické vydání Týdeníku FORUM, které bude na stáncích ve čtvrtek. A hlavním tématem je náš národní kolabo… tedy písničkář Jaromír Nohavica. Ten se totiž rozhodl dělat užitečného idiota Vladimiru Putinovi a dokonce k tomu skládá písně. Jestli se tomu tak dá říkat. Chcete číst už teď? Předplatné ZDE!

Týdeník FORUM tedy panu Nohavicovi posílá také takovou jednu básničku. Doufejme, že mu projasní den. A k tomu přinášíme galerii, která se týká Nohavicova života a bohužel obsahuje i fotografii s masovým vrahem Vladimirem Putinem.

Věnujeme se ale samozřejmě i tématu, které v České republice vládne, a tím je prezidentská volba. Konkrétně tentokrát rozebíráme nárůst preferencí bývalé rektorky Mendelovy univerzity Danuše Nerudové. V rubrice Panorama se zase věnujeme kampani senátora a prezidentského kandidáta Pavla Fischera.

Samozřejmě ale nežijeme jen politikou. Přečtěte si velký portrét režiséra Martina Scorseseho, příběh zapomenutých hrdinů z roku 1939 nebo třeba zajímavý text o vídeňské výstavě provokativního fotografa Helmuta Newtona. Je toho mnoho.

A nakonec dobrá zpráva. Zrušená debata s Pavlem Šafrem a Johanou Hovorkovou v brněnském klubu Šelepka se koná v náhradním termínu 7. prosince od 18 hodin. Dorazíte? Napište nám to v odpovědi na tento e-mail: [email protected]

Těšíme se!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články