Týdeník FORUM můžete mít jen za 99 korun měsíčně! Neváhejte a čtěte hned

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24

Také si předplácíte třeba streamovací služby? Posloucháte jakoukoli hudbu za pár korun měsíčně? Totéž nyní nově nabízí Týdeník FORUM. Digitální předplatné, které navíc nabízí možnost číst všechny články o den dříve, nyní můžete mít za 99 korun měsíčně. Začněte ZDE!

Digitální předplatné Týdeníku FORUM nabízí spoustu výhod. Kromě toho, že již ve středu odpoledne čtete číslo, které bude v trafikách ve čtvrtek ráno, u některých textů nabízíme rozšířenou verzi či více fotografií, které se na prostorem omezené stránky nevejdou. A navíc tímto příspěvkem opravdu podpoříte nezávislou žurnalistiku.

Týdeník FORUM je tu pro vás s texty z politiky, ve kterých se zabýváme obranou naší demokracie, prozápadním směřováním České republiky, prostě tím, co by měly nezávislé noviny dělat, pokud zrovna nepatří oligarchovi, který se snaží zařadit zemi do svého holdingu. My totiž do žádného patřit nechceme.

V Týdeníku FORUM ale najdete i spoustu dalších zajímavých textů. Naši kolegové Jiří Pondělíček a František Kalenda se věnují světovému dění. Najdete zde komentáře Jana Jandourka, Pavla Šafra, Jiřího X. Doležala a mnoha dalších. Historik Petr Hlaváček pro vás připravuje rubriku Nová orientace pro náročné čtenáře.

Máme tu také skvělou kulturu Milana Tesaře, který často vede i zajímavé rozhovory. Dan Hrubý zase přináší příběhy z historie, které by byla škoda opomenout, Lucie Tomanová se věnuje problematice dezinformací a nesmíme zapomenout ani na komiks Dezoland od Štěpána Mareše, tvůrce legendárního Zeleného Raoula.

Stojí to za to. A teď jen za 99 korun měsíčně.