Týdeník FORUM můžete mít nově na půl roku. Předplaťte si jej už dnes

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Týdeník FORUM | FOTO: FORUM 24

Týdeník FORUM nabízí novinku – půlroční předplatné. Doposud byla možnost zvolit pouze roční. Můžete tak vyzkoušet, zda vám noviny vyhovují, za nižší cenu 495 korun (ZDE). A proč byste si měli Týdeník FORUM koupit?

Protože jsou to nezávislé noviny, které si daly za cíl nahradit ta média, která Čechům vzal předseda vlády. Tedy zejména Lidové noviny a MF DNES, jež píší výhradně v jeho prospěch a zamlčují zásadní kauzy, které se ho týkají. Spolupracuje na tom s námi i Jaroslav Kmenta z magazínu Reportér. A v Týdeníku FORUM najdete pravidelně i skvělé texty kolegů z redakce HlídacíPes.org, kteří se podílejí zejména na domácích a zahraničních tématech.

Přinášíme investigativní zjištění a informace, které jsou důležité pro budoucnost naší země. Jde nám o to, aby Česká republika zůstala v rodině západních, demokratických zemí. Jedině tak si totiž udržíme svobodu.

Rozhodně ale nepíšeme jen o domácí politice. Týdeník FORUM se zevrubně věnuje zahraničí. Erudovaní autoři jako Jiří Pondělíček, Tomáš Klvaňa či Iva Roze komentují aktuální dění a objasňují souvislosti.

Nedílnou součástí dobrých novin musí být i kultura. Novinář Milan Tesař pro vás každý týden vybírá ty nejzajímavější věci, které byste neměli minout. Patří sem samozřejmě také recenze nebo rozhovory. Petr Hlaváček zase pravidelně edituje texty renomovaných autorů v naší rubrice Nová Orientace pro náročnější čtenáře.

Dan Hrubý má na starosti zejména historii a příběhy. Pravidelně můžete číst texty Jiřího X. Doležala nebo se podívat na fotografie Jana Šibíka a dalších skvělých fotografů. A nezapomínáme samozřejmě ani na komentáře, kam pravidelně píší autoři deníku FORUM 24 – Pavel Šafr, Johana Hovorková, Jan Jandourek, Štěpán Malát a další. Médiím se věnuje Ondřej Neumann, jeho kolega z Hlídacího psa Robert Malecký zase připravuje Justiční zápisník.

Tak co, zkusíte to? Předplatné zde.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu freeczechmedia@gmail.com