Týdeník FORUM o generálově minulosti i o obchodech krále dezolátů Vrabela

()

A jako každou středu, i dnes můžete s předstihem číst Týdeník FORUM! Pokud máte digitální předplatné (ke koupi ZDE), můžete si už otevřít aktuální vydání a začíst se do něj. I tentokrát stojí za to!

Mluvili jsme s jedním z favoritů prezidentské volby, s generálem Petrem Pavlem, a to zejména o jeho minulosti. O té předlistopadové. Ale samozřejmě došlo i na další otázky, které se týkají současnosti a budoucnosti České republiky, protože o tu tady samozřejmě jde ze všeho nejvíc.

Není to ale jediný rozhovor, který přinášíme. Mluvili jsme také se spisovatelem Pavlem Kosatíkem, kterému aktuálně vyšla nová kniha s názvem Slovensko třicet let poté. Ta si také, stejně jako Týdeník FORUM, zaslouží vaši pozornost.

Prozkoumali jsme také úmysly pana Ladislava Vrabela, který nám organizuje protičeské demonstrace. Slouží Rusku pod hlavičkou značky Česká republika na 1. místě, ve skutečnosti je ale na prvním místě snaha zaplatit vlastní dluhy, kterých má požehnaně.

A také jsme opět byli na setkání Andreje Babiše s občany. Probádali jsme ten náhodný generátor slov a zjistili, co jeho projevy vlastně ve skutečnosti znamenají. No, je to jako vždy zajímavé!

Také se věnujeme dezinformacím spojeným se 17. listopadem; náš největší svátek naleznete v týdeníku také na fotografiích, protože oslavy to opět byly zapamatováníhodné.

Je toho mnoho. Tak čtěte už teď! A pokud máte ve čtvrtek volno, přijďte v 18:30 do Rock Café na debatu a uvedení knihy Pavla Šafra Češi mezi pravdou a lží.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články