Týdeník FORUM v novém čísle přináší nejnovější průzkum o prezidentské volbě

(Týdeník FORUM)

FOTO: Týdeník FORUM

Letošní páté číslo Týdeníku FORUM, které vyšlo ve čtvrtek 3. února, přináší výsledky exkluzivního průzkumu agentury Kantar CZ o prezidentských kandidátech.

V průzkumu respondenti jednak spontánně odpovídali na otázku, koho by volili v přímé volbě prezidenta, kdyby se volby konaly již nyní. Dále se vyjadřovali k přijatelnosti či nepřijatelnosti každého ze 14 nejznámějších uvažovaných kandidátů, z nichž někteří již svoji kandidaturu oznámili či připustili. Průzkum potvrzuje silné postavení Andreje Babiše, ale zároveň ukazuje na to, že jej nadpoloviční většina lidí odmítá. V průzkumu, který byl zveřejněn ve čtvrtek, se také rýsuje silný protikandidát Andreje Babiše. Za hlavní přínos průzkumu redakce považuje nemilosrdnou pravdu o slabinách demokratických kandidátů.

Týdeník FORUM (FORUM 24)

Výsledky a analýzy průzkumu, který přináší rozsáhlé množství dat, bude redakce Týdeníku FORUM a internetového deníku FORUM 24 přinášet postupně i v dalším týdnu.

Páté číslo Týdeníku FORUM dále přináší přehled, jak jednotlivé západní státy reagují na vyhrocenou rusko-ukrajinskou krizi, a také profil české pravoslavné církve, v jejíchž řadách panuje silná afinita vůči putinovskému režimu v Rusku. Dále Týdeník FORUM přináší rozhovor s výtvarníkem Stanislavem Kolíbalem.

Věnujeme se také olympiádě v Číně, a to velkou kresbou našeho výtvarníka Pavla Beneše a dvěma rozhovory – s Jaromírem Bosákem a se sinoložkou Olgou Lomovou. Protože politika ke sportu prostě patří.

V Týdeníku FORUM najdete také recenzi na nový film Jiřího Havelky nebo, jak jste zvyklí, Novou Orientaci a v ní zajímavý text o Katalánsku. Nezapomínáme samozřejmě ani na historii, v níž se tentokrát věnujeme kauze „nalezení udavače“ rodiny Anne Frankové. Opravdu bylo všechno tak, jak to nyní prezentují média po celém světě?

Týdeník FORUM nyní můžete číst vedle jeho papírové verze, která je k dostání v trafikách, i v jeho nové internetové verzi, kterou si můžete předplatit ZDE.

Nově otevřená internetová verze Týdeníku FORUM nabízí kompletní obsah vydání v podobě webových článků i v podobě celých stran novinového formátu.