Týdeník FORUM vyjde v nákladu 2 miliony výtisků. Věnujeme ho volbě, která ovlivní osud Česka

()

Redakce internetového deníku FORUM 24 se rozhodla vydávat Týdeník FORUM proto, aby demokraticky orientovaní Češi měli znovu svůj tisk. A také bylo naším cílem, aby jej měli již před rozhodujícími volbami. Nyní chystáme další krok. Týdeník FORUM vyjde krátce před volbami v nákladu nejméně 2 miliony výtisků a obrátí se na širokou veřejnost s jednoduše vysvětlenými fakty. O skandální neschopnosti současné vlády, o ostudě, kterou způsobil její premiér České republice, a o tom, že nutně potřebujeme změnu politického kurzu, jinak České republice hrozí všestranný úpadek.

K záměru vydat naše noviny ve dvoumilionovém nákladu nás přiměla skutečnost, že plánovaný reklamní rozpočet pro zavedení Týdeníku FORUM nelze utratit za reklamu v médiích veřejné služby, tedy v Českém rozhlase a v České televizi, neboť v těchto médiích nemůžeme svobodně říci, co v našich novinách píšeme. Nemůžeme třeba říci, že píšeme o mafiánských metodách Andreje Babiše. To je v reklamě zakázaná věta. Proto jsme se rozhodli, že o obsahu našich novin musíme říci lidem přímo tak, že jim je dodáme do schránek.

Johana Hovorková, Milan Tesař, Veronika Kučíková, Dan Hrubý a Jaroslav Bican z nové redakce Týdeníku FORUM (Roam Black Černý a Michal Hošek)

Dvoumilionové zvláštní vydání Týdeníku FORUM má za cíl bránit mimo jiné statisíce venkovských důchodců před dezinformacemi a manipulací vládnoucího holdingu. A to tím, že jim ukážeme fakta. Zároveň odhalíme před nejširší veřejností mocenské praktiky, kterými vládní garnitura likviduje férovou politickou soutěž. Ukážeme, co je to kumulace moci a prorůstání státu s jedním soukromým holdingem. Zároveň také ve speciálním vydání Týdeníku FORUM představíme naši pravidelnou obsahovou nabídku a některé naše články zopakujeme.

Týdeník FORUM je nezávislý na politických stranách a také nezávislým zůstane. To ale neznamená, že nemáme ideové preference. Na prvním místě se stavíme za svobodnou a demokratickou Českou republiku, která patří do západních politických struktur. Za nejhorší zlo pak považujeme destrukci právního státu a pravidel civilizované společnosti. V pravém slova smyslu jde o národní hrdost na naši příslušnost ke společenství rozvinutých demokratických zemí. Naše dvoumilionové vydání ovšem nabídne i populární a zajímavé čtení pro nejširší cílovou skupinu.

Dvoumilionové vydání představuje obrovský projekt pro tiskárenské i distribuční kapacity. Tiskárna Czech Print Center, jejíž stroje tisknou rychlostí 90 tisíc výtisků novin za hodinu, bude vyrábět toto vydání Týdeníku FORUM tři dny. Zabezpečila proto na trhu 96 tun rolového papíru v pěti kamionech. Tyto kamiony již dorazily na místo. Hotovou produkci Týdeníku FORUM předá do distribuce šest kamionů.

Jsme nesmírně vděčni za obrovskou pomoc, s níž nám naši čtenáři umožnili dělat tuto práci. Prosíme, podpořte nyní i speciální vydání Týdeníku FORUM a tím i důkladnou osvětu, kterou naše veřejnost velice nutně potřebuje.

Číslo transparentního účtu: 6018253329/0800

Předplatné Týdeníku FORUM zajistíte na e-shopu tydeníkforum.cz

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]