Ubohé výkřiky: „Mlátička“ Ondráček vyzývá k vraždění nevinných lidí

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček (ČTK)

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček | FOTO: ČTK

Komunistický poslanec Zdeněk Ondráček patří k těm politikům, kteří na sebe nedokáží upozornit nějakým rozumným nápadem, tak raději strhávají pozornost agresivními statusy na sociálních sítích. Poté, co zurážel umělce na festivalu v Karlových Varech, se „mlátička“ rozohnil kvůli uprchlické otázce. A opět ukázal, že přemýšlí jako bývalý esenbák, který zvládne pouze mlátit lidi pendrekem nebo nadávat názorovým oponentům.

Ondráček je důkazem toho, že komunisté se od doby revoluce nijak nezměnili. Přestože se předseda KSČM Vojtěch Filip stále snaží veřejnosti vnutit myšlenku, že jeho strana není jako ta „zlá“ z před devětaosmdesátého, věří mu to málokdo. Když totiž poslanec za komunistickou stranu veřejně žádá zabíjení lidí, kteří nemají osud ve vlastních rukách, je to stejné, jako to bylo dřív.

„Přátelé, dokud se nenajde odvaha lodě neziskovek potápět a pašeráky zavírat za organizování převaděčství, tak se nic nezmění ,“ vzkazuje svým fanouškům Ondráček. Přitom vůbec nebere ohled na to, že tyto lodě jsou převážně zaplněny lidmi, jejichž domov zničila válka, nebo už pro jejich rodiny nebylo možné, aby zůstaly ve své rodné zemi.

Pro Ondráčka je toto prohřeškem, za který by vraždil. Nevkusné a stupidní prohlášení, které mezi normálními lidmi nemá co dělat. Komunista si však takové momenty, kdy může provokovat a pohoršit ty, kteří netrpí choromyslností a s jeho výlevy důrazně nesouhlasí, užívá.

Známá listopadová „mlátička“, pseudohrdina v uniformě, mlátící na demonstracích v roce 1989 bez mrknutí oka i ženy, má evidentně velký problém. Nikoho nezajímá, do vrcholných funkcí ve sněmovně je nevolitelný, podtrhla ho i jeho partaj a on na sebe nějak musí upozorňovat.

Stejně jako třeba Václav Klaus mladší zvolil radikálnější tón. U Ondráčka ovšem nehrozí, že by jeho agresivní hulvátství zajímalo někoho dalšího, než jsou stejně nemocní lidé. A těch už v naší zemi naštěstí není tolik a postupně se jejich počet snižuje.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]