Ubožáci s Ovčáčkem v čele nadávají Kovymu. Závidí mu, že dokázal víc než oni

Kovy s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem (repro youtube.com)

Kovy s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem | FOTO: repro youtube.com

Pirátský poslanec Tomáš Martínek si myslí, že by youtuber Karel Kovář alias Kovy a zakladatel serveru Manipulátoři.cz Petr Nutil měli být oceněni státním vyznamenáním. Aniž by oba projevili třeba jen špetku iniciativy se dostat do přízně prezidenta Zemana, stali se z nich „nepřátelé státu“. Obzvláště Kovy si o sobě musí číst neskutečně primitivní a ubohé komentáře zoufalců, vedených Jiřím Ovčáčkem, kteří nemohou snést, že ve dvaadvaceti letech někdo může oslovovat stovky tisíc lidí a nebýt u toho buransky vulgární.

Zpráva o Kovyho možné nominaci na státní vyznamenání vzbudila ihned velkou reakci. Obzvláště od těch, kteří jsou přívrženci současného hradního pána a podle nich by měli metály dostávat „umělci“ jako Ivan Vyskočil, který se po letech, kdy o něm nikdo neslyšel, začal objevovat na demonstracích SPD a kázat proti migrantům, čímž splnil atributy pravého „vlastence“.

Karel Kovář alias Kovy (repro Youtube.com)

Nebo alespoň komunistickým režimem prověřené hvězdy popmusic, herci z budovatelských seriálů, nebo prostě lidé, kteří za Zemana dostatečně horovali třeba na stránkách propagandistických Parlamentních listů, nebo v TV Barrandov.

Nyní se ovšem začalo skloňovat jméno mladého „kluka“, který je pro mládež celebritou, ale jeho profesní kvality uznávají i zkušení novináři, moderátoři, nebo odborníci na internetovou komunikaci.

Ten do konceptu hradní zatuchliny zapadat nikdy nebude. Navíc, když natočí video, v němž nejen řekne, že by si metál, který stejně nepadá v úvahu, od Zemana nevzal, ale především sám uzná, že nemá za co tak významné ocenění dostat. Tohle Vyskočilové, Krampolové, Renčové a jim podobní, nikdy nepřipustí.

Proto není divu, že pokornost dvaadvacetiletého Kovyho na Hradě vyvolala další hysterický záchvat Jiřího Ovčáčka. Muž, který si neuvědomuje, že je skutečně pouze bezvýznamným nižším úředníkem a jeho názory jsou stejně podstatné jako bzučení hmyzu, nazývá youtubera svazáčkem a bolševikem.

‪Angažovanému svazáčkovi nikdo nic nenabízí a nabízet nebude a on už ideově vykřikuje, že nic nepřevezme. Tihle mladí bolševici jsou v každé době stejní.

Zveřejnil(a) Jiří Ovčáček dne Sobota 6. dubna 2019

Ano, bývalý redaktor komunistických Haló novin někoho kádruje a vykládá o něm, že je bolševik. Je to absurdní, jako celé Ovčáčkovo fungování na Pražském hradě. Neúspěšný novinář zkrátka neunáší fakt, že za pár let se o něm bude vědět pouze to, že se choval jako podrážděná puberťačka, zato Kovy bude stále tím, kdo v mladém věku dělal rozhovor s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem. Je nejúspěšnějším a nejpopulárnějším youtuberem u nás, jehož kanál odebírá přes 760 tisíc lidí, což je o „trochu“ víc, než Ovčáčkových 19.820 sledujících na Facebooku.

To by si měli uvědomit i všichni ti, kteří se strašně rozčilují, za co by měl být Kovy vyznamenáván, vždyť nic nedokázal? Jednak toho totiž pravděpodobně už nyní dokázal víc, než všichni hateři, kteří mu teď nadávají a hlavně, Kovy se o žádný metál nehlásí. Má to v hlavě srovnané, na rozdíl od lidí, jejichž sprosté vzkazy se od pátku šíří po internetu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]