Jednu oběť a jednoho středně těžce zraněného si vyžádala čelní srážka osobního auta s vozidlem odtahové služby u Nouzova na Nymbursku. Nehoda se stala dnes krátce před 12:00. Silnice první třídy číslo 32 je obousměrně uzavřena. ČTK to řekla mluvčí policie Petra Potočná.

„Řidič Škody Felicie na místě podlehl svým zraněním, řidič vozu odtahové služby byl se středně těžkým zraněním převezen do jičínské nemocnice,“ řekla Potočná. Mluvčí středočeské záchranné služby uvedla, že u nehody v rámci výpomoci zasahovala posádka z Královéhradeckého kraje.

Silnice bude podle webu dopravních informací uzavřena minimálně do 16:00. Objízdná trasa vede přes Chotěšice, Záhornice a Dymokury.

Příčiny a okolnosti dopravní nehody policie vyšetřuje. „V tuto chvíli ověřujeme totožnost mrtvého muže,“ doplnila Potočná.

Dnes jde již o druhou tragickou smrt na Nymbursku. Nedaleko Kostomlat nad Labem srazil rychlík mladou ženu. Zraněním na místě podlehla.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner