Zpěvák Karel Gott podstoupil podle serveru Blesk.cz v noci na dnešek operaci srdce. Šestasedmdesátiletý Gott měl v létě problémy se srdeční arytmií. Gottův facebookový profil obsahuje žádost o respektování soukromí.

Gott pravděpodobně zůstává hospitalizován v pražském Institutu klinické a experimentální medicíny (IKEM). Zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová se nechce k jeho zdravotnímu stavu vyjadřovat. Gottovy hospitalizace si dnes všímají česká zejména bulvární média, pozornost jí ale věnují také německé a slovenské servery.

Kvůli zdravotním problémům Gott v úterý nevystoupil v Brně na koncertě Evy Pilarové, která v rodném městě oslavila 55 let na scéně. Podle internetových stránek karelgott.com se zpěvák neobjeví ani na čtvrtečním obdobném koncertu Pilarové v pražské Lucerně a zrušil také nedělní koncert v Nymburce. Vystoupení na svatomartinském plese na zámku Valtice 14. listopadu podle webu zrušeno nebylo.

Zprávy o Gottově hospitalizaci a rušení koncertů se dostaly mezi nejsledovanější na německé verzi portálu Google News a zpěvákovu zdravotnímu stavu se věnují všechny hlavní zpravodajské servery. Všímají si diskusí na českém internetu, kde uživatelé přejí Gottovi brzké uzdravení. Gott je v Německu stále velmi populární, přezdívá se mu zde Zlatý hlas z Prahy.

O zdravotních problémech Karla Gotta informují také média na Slovensku.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner