Americká první dáma Melania Trumpová reagovala na spekulace, které se v americkém tisku objevují v souvislosti s její nedávnou hospitalizací a nezvykle dlouhou absencí. Naposledy se podle agentury AP na veřejnosti objevila před téměř třemi týdny. Ve středu na twitteru napsala, že se „cítí skvěle a tvrdě pracuje“.

Osmačtyřicetiletá Trumpová v polovině května podstoupila ve vojenské nemocnici ve Washingtonu proceduru, při níž jí lékaři odstranili nezhoubnou cizorodou tkáň na ledvině. Po pěti dnech hospitalizace se vrátila domů, údajně v dobrém stavu.

„Média pracují přesčas a spekulují, kde jsem a co dělám. Buďte ujištěni, že jsem zde v Bílém domě se svou rodinou, cítím se skvěle a tvrdě pracuji pro děti a americký lid,“ napsala první dáma na twitteru.

Slovinská manželka šéfa Bílého domu Donalda Trumpa se před novináři naposledy objevila 10. května při vítání tří Američanů propuštěných ze severokorejské internace. Čtyři dny poté následovala hospitalizace.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner