Praha 11. července (ČTK) – Občanští demokraté chtějí o prázdninách nechat voliče odpočinout od politiky. Předseda ODS Petr Fiala dnes ve Sněmovně novinářům řekl, že jeho strana bude s občany hledat zajímavá místa v Česku v rámci projektu „Sedm divů Česka“, ale chystá také projekce v kinech.

„Spouštíme v rámci prázdninové kampaně hru, kterou jsme iniciovali spolu s lídry ODS v jednotlivých krajích,“ uvedl Fiala. Strana na sociálních sítích vyzve lidi, aby posílali návrhy zajímavých míst ve svých krajích, aby se s nimi mohli seznámit obyvatelé ostatních regionů.

Kromě toho chystá ODS také promítání v kinech. „Kde se budou moci lidé pobavit, podívat na film a pohovořit se s krajskými lídry a dalšími členy kandidátek, více politiky si necháme do horké části kampaně po prázdninách,“ konstatoval. V září už podle něj budou mít voliči na politiku větší náladu.

ODS v předchozí části kampaně kriticky hodnotila výkon vlády premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD). Kromě nabídek z vlastního programu na billboardech dosud opoziční strana kritizovala Sobotku, prezidenta Miloše Zemana a šéfa hnutí ANO a bývalého ministra financí Andreje Babiše nabídkou alternativy k jejich „chaosu, cirkusu a ostudě“.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner