Olomouc 31. ledna (ČTK) – Olomoučtí policisté vyhlásili pátrání po šestnáctiletém pohřešovaném Hynkovi Ležákovi z Olomouce. Mladíka svědci naposledy viděli v pondělí kolem 14.30 ve škole v Olomouci. Od té doby se domů nevrátil a ani o sobě nepodal žádnou zprávu, informovala dnes ČTK krajská policejní mluvčí Irena Urbánková. S žádostí o pomoc se policie obrací také na veřejnost.

Mladík má hubenou postavu. Vysoký je kolem 158 centimetrů. Má hnědočerné vlasy, na bocích vystříhané a na temeni delší. Oči má hnědé a v horní části čela má jizvu. „V době odchodu měl na sobě béžové kalhoty, červené kotníčkové boty značky Nike, černé tričko, červenou mikinu s kapucí, zimní bundu černé barvy s kapucí, olemovanou kožešinou,“ uvedla mluvčí.

Na zádech měl batoh v kombinaci barev zelené a fialové s vyobrazením obličeje. Na hlavě měl bílou kšiltovku s výšivkou. „Mladík může nosit také brýle, ale v době ochodu je neměl,“ dodala Urbánková.

Policisté žádají svědky, kteří pohřešovaného muže někde viděli nebo ví, kde se zdržuje, aby ihned kontaktovali nejbližší policejní služebnu nebo se obrátili na linku 158.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner