Pražská policie dopadla skupinu čtyř dealerů s více než kilogramem heroinu za několik milionů korun. U sebe měli muži i přes jeden milion korun v hotovosti a pistoli. Na policejním webu to dnes oznámil mluvčí policistů Tomáš Hulan. Zadrženým hrozí až deset let vězení.

Zátah provedla zásahová jednotka již v červnu, ale informace mohli policisté podle Hulana kvůli nutným expertizám zveřejnit až nyní. „V celém případu šlo o distribuci drog, konkrétně heroinu, který zadržení v České republice prodávali doslova po kilech,“ sdělil Hulan. Během několika měsíců sledování zadržených podle něj detektivové zaznamenali desítky případů prodeje drog.

Policisté zadrželi čtyři muže z Makedonie ve věku od 20 do 41 let. Při následných domovních prohlídkách zajistili kromě samotného heroinu pomůcky pro ředění drogy, peníze v hotovosti a střelnou zbraň. Zadržení tak skončili ve vazbě kvůli drogovým zločinům, a jeden z nich navíc pro nedovolené ozbrojování.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner