Praha 12. prosince (ČTK) – Pražští radní dnes projednají investice do areálu holešovického Výstaviště, tři zakázky na materiál pro pražskou městskou policii nebo umístění připravovaného Re-Use centra, kam by lidé mohli odkládat nepotřebné, ale funkční předměty.

V areálu Výstaviště by mohl vzniknout přírodní koupací biotop za 36,4 milionu korun. Vodu v koupališti by měly čistit mikroorganismy vodních rostlin. Dalšími projekty, které připravila společnost Výstaviště Praha, je Freestylepark – Bike Park s dráhami pro jízdu na kole a Gastro pavilon – griloviště.

Radní dále projednají tři zakázky na materiál pro městskou policii. Rozhodnou o zakázkách na dodávku střeliva, na pořízení ručních laserových měřičů rychlosti a na dodávku letních a zimních ponožek pro strážníky. Celková hodnota zakázek je 13,6 milionu korun.

Mezi body dnešního programu rady hlavního města je také výběr místa pro zřízení Re-Use centra pro sběr odložených věcí, které chce hlavní město otevřít po vzoru dalších evropských měst.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner