Donald Trump veřejně připustil, že jeho blonďatá a pečlivě pěstovaná kštice ukrývá pleš. V projevu na výroční Konferenci konzervativní politické akce ve Washingtonu se dnes prezident delegátům předvedl ze všech stran a ukázal, jak o své vlasy pečuje.

„Snažím se, jak mohu, abych tu pleš zakryl, lidičky. Pracuji na tom ze všech sil,“ konstatoval jednasedmdesátiletý šéf Bílého domu.

Trumpův účes je v USA dlouho předmětem spekulací, komentářů a vtipů, protože mnozí jeho plavé vlasy považovali za příčesek. Ještě před prezidentskou volbou v září 2016 komik a moderátor Jimmy Fallon v pořadu televize NBC Trumpa požádal, zda by mu mohl vlasy rozcuchat. Když dostal svolení, přesvědčil se, že kštice drží.

Po lékařské prohlídce, kterou prezident podstoupil letos v lednu krátce před inaugurací, lékaři oznámili, že budoucí šéf Bílého domu užívá přípravek Propecia proti vypadávání vlasů. Nedávno prezident televizním kamerám bezděčně ukázal realitu, když si závan větru při výstupu k letadlu pohrál s jeho vlasy.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner