Když Donald Trump děkoval na pódiu své rodině, úplně zapomněl na svou bývalou manželku Ivanu, které vděčí za tři děti i za hlas ve volbách.

Zlínská rodačka Ivana Trumpová, za svobodna Zelníčková, v amerických prezidentských volbách hlasovala pro svého někdejšího manžela Donalda Trumpa. Trumpová to prohlásila v telefonickém rozhovoru se svým bývalým a v pořadí čtvrtým mužem Rossanem Rubicondim v italském televizním pořadu Maurizio Costanzo Show, uvedla dnes agentura AP.

V pořadu, který se bude vysílat v neděli, účinkující Rubicondi zatelefonoval Trumpové a zeptal se jí, komu ve volbách dala hlas. „Přirozeně jsem volila Donalda. Je to obchodník, který učiní velké změny,“ odpověděla Trumpová.

Někdejší závodní lyžařka a modelka se za Trumpa provdala v roce 1977, tehdy to pro ni bylo druhé manželství a pro magnáta první. Rozvedli se v roce 1992 a o rok později si Trump vzal Marlu Maplesovou, se kterou se po šesti letech rovněž rozvedl. Jeho současná žena a budoucí první dáma USA je Melania původem ze Slovinska.

Sedmašedesátiletá Trumpová byla vdaná čtyřikrát, naposledy právě za zmíněného italského modela Rubicondiho. S Trumpem má tři děti – Donalda, Ivanku a Erica. Při povolební děkovací řeči měl Trump na pódiu i své děti a právě své rodině děkoval nejvíce.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner