Na frekventované Kbelské ulici v Praze si dnes ráno 15 aut prorazilo pneumatiky a poškodilo podvozky o vychýlený kryt kanálu. Doprava musela být svedena do jednoho pruhu, a na místě se tak začaly tvořit kolony. ČTK to dnes řekl mluvčí pražské policie Jan Daněk. Nikdo se při nehodách nezranil. Kbelská ulice je jednou z významných dopravních tepen Prahy.

Auta byla poškozena po 6.00 ve směru z centra v úseku poblíž čerpací stanice. „Příčinou byl nezajištěný kanál, do kterého vozidla najela,“ uvedl policejní mluvčí. Škoda na všech autech dohromady podle něj přesáhla 200.000 korun.

Kryt kanálu se podle mluvčí pražské Technické správy komunikací (TSK) Barbory Liškové vychýlil zřejmě kvůli souhře několika jevů, například průjezdu těžkých vozidel a počasí. K sérii proražených pneumatik přispěla podle ní také ranní mlha. TSK nyní na odstranění závady pracuje, provoz v daném úseku bude podle mluvčí obnoven zřejmě v sobotu.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner