V pražských Modřanech se dnes odpoledne srazil autobus městské hromadné dopravy s tramvají. Podle policejní mluvčí Ivety Martínkové se při nehodě lehce zranilo 14 pasažérů. Důvody srážky nyní policisté posuzují na místě. Tramvajová doprava byla přerušena, na trase mezi Nádražím Braník a Sídlištěm Modřany jezdí náhradní autobusy.

Nehoda se stala krátce po 15:30 na křižovatce ulic Generála Šišky a Československého exilu. „O počtu a míře zraněných zatím nemáme informace, na místě jsou lékaři a malý Golem, vozidlo pojme až 11 raněných,“ řekla ČTK mluvčí záchranky Jiřina Ernestová. Autobus, který přistavil na místo nehody dopravní podnik, podle ní zajišťuje účastníkům srážky teplo v deštivém a studeném počasí.

CDr2ipwXIAAhwDr

Tramvajová doprava byla podle dopravního podniku přerušena v úseku Nádraží Braník – Sídliště Modřany; tramvaje číslo 3 a 17 nahradily autobusy. Opatření potrvá zhruba do 18:00.

zdroj: ČTK, Twitter.com

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner