Mluvčí ANO Vladimír Vořechovský dnes přiznal, že volební kampaň „Babišovy“ politické strany ANO povede majitel velké realitní společnosti M&M Reality Petr Morcinek. Do funkce ho schválilo předsednictvo strany. Morcinek v minulosti pomáhal ANO s kampaní v Moravskoslezském kraji.

Volební kampaň chce ANO podle Vořechovského zahájit až po programové konferenci hnutí, která by se měla konat na počátku června. Horká fáze kampaně je připravována na září.

Šestačtyřicetiletý Morcinek je stoprocentním vlastníkem M&M Reality. Firma funguje od roku 2005, v současnosti ročně prodá kolem 1600 domů a bytů.

„Moje práce bude o řízení celorepublikové volební kampaně. Je to o lidech, o jejich propojování a pozitivní komunikaci centrály a regionů. Částečně jsem si to vyzkoušel v regionu, ale dělám to vlastně celý život a neuvěřitelně mě to baví,“ uvedl Morcinek v tiskové zprávě. Zároveň odmítl, že by funkce volebního manažera pro něj znamenala vstup do politiky, nadále se chce věnovat své firmě.

Právě v této době potřebujeme nezávislá média. Podpořte nás prosím a objednejte si předplatné Revue FORUM ZDE. Děkujeme!

Revue Forum Banner