Babišova poslankyně Lorencová a Rusko – láska bez příkras

Facebook

Jana Lorencová jásá | FOTO: Facebook

Poslankyně hnutí ANO Jana Lorencová se podobně jako její stranický kolega Martin Komárek stává směšnou figurkou české politické scény. Zatímco bývalý novinář již pochopil, že bude lepší, když své světonázory prezentuje v knižní podobě a ve svých internetových novinách, bývalá redaktora ČT „perlí“ i nadále veřejně na sociálních sítích.

Lorencová, o které se před lety dalo hovořit jako o investigativní novinářce, v posledních pár letech sbírá jeden „úlet“ za druhým. Poté, co obvinila mainstreamová média, že neinformovala o smrti Michaila Gorbačova, který v době jejího apelu stále spokojeně žil a stále žije, pustila se do servírek a číšníků.

Obvinila je, že ze spropitného sponzorují mafii a volala po zrušení dýšek, které jsou nedílnou částí příjmu zaměstnanců v gastronomii. Posléze se paní Lorencová na chvíli odmlčela, zřejmě, aby mohla opět nastoupit v plné síle.

Prvním signálem, že je poslankyně ANO opět „ve formě“, byla její vystoupení ve sněmovně, kde se jednalo o vydání Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka k trestnímu stíhání kvůli dotačnímu podvodu na Čapím hnízdě. Srdnatě se bila, leč marně.

Zřejmě právě proto se opět Lorencová vrátila k ruskému tématu. Na svém facebookovém profilu se totiž vyjevila: „Mám dobrý pocit. Každá sankce Rusko posílí! Na rozdíl od nás totiž budou soběstační,“ zajásala. Tím je řečeno mnohé. Je jasné, že ANO je Babiš a Babiš je ANO, ale i takoví exoti jsou součástí tohoto „nepolitického“ ansámblu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner