Bývalé hejtmance Vildumetzové se narodil chlapec, oba jsou v pořádku

ČTK

Jana Vildumetzová | FOTO: ČTK

Jana Mračková Vildumetzová, někdejší hejtmanka Karlovarského kraje z hnutí ANO, oznámila na svém facebookovém profilu narození chlapečka Honzíka. Oba jsou zdraví a v pořádku.

Moji drazí přátelé, splnil se nám sen, ten nejkrásnější a nejcennější, který v životě může člověk mít. Rádi bychom Vám představili našeho milovaného Honzíčka, který světlo světa spatřil včera před půlnocí. Váží 3,05 kg a měří 48 cm. Jsme oba zdraví a v pořádku,“ napsala Mračková Vildumetzová.

Moji drazí přátelé, splnil sen nám sen, ten nejkrásnější a nejcennější, který v životě může člověk mít. Rádi bychom Vám…

Zveřejnil(a) Jana Mračková Vildumetzová dne Neděle 22. března 2020

V srpnu 2018 se politička po dlouholeté známosti provdala za Jana Mračka, politika ODS. V říjnu 2019 oznámila, že je těhotná a že se rozhodla do konce roku 2019 se vzdát funkce hejtmanky Karlovarského kraje. Nyní je neuvolněnou radní kraje, na starosti má finance a jednání s centrálními orgány veřejné správy.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner