Našli jsme dalšího adepta na schůzku se Zemanem. Chlapeček, co sekal u Trumpa trávu

repro youtube

Prezident Miloš Zeman se – chudák – stále ještě nesetkal se svým protějškem Donaldem Trumpem. A to i přesto, že se tolik snažil.

Zeman jistě dobře ví, jak velká nespravedlnost to je, a tak si to vynahrazuje různými jinými setkáními. Tak například v pondělí se sešel s bývalou manželkou Donalda Trumpa Ivanou.

Je to taková zvláštní situace. Tiskové agentury a česká média informují takto: „Prezident Zeman se sešel s bývalou manželkou amerického prezidenta.“

Takže – gratulujeme k úspěchům české diplomacie a hned navrhujeme další.

Bílý dům totiž uveřejnil příběh jedenáctiletého Franka Giaccia z města Falls Church. Ten poslal Trumpovi dopis, ve kterém se zmiňuje o tom, jak si přivydělává sekáním trávy a o tom, že by mu bylo ctí, kdyby mohl posekat trávník kolem Bílého domu. A splnilo se mu to!

No není to výzva?

V příštích dnech tedy očekávajme zprávy: „Prezident Zeman se sešel s chlapečkem, který u Trumpa sekal trávu.“

No, a pak už zbývá jen ten listopadový Vladimir Putin.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner