Odpůrci Putina prý propadají strachu, hysterii a mají halucinace

youtube

Proruský web Sputnik nám sděluje, v jak bídném duševním rozpoložení se nacházejí západní politické kruhy. Tedy aspoň ty, které se neobdivují charismatu ruského vůdce.

Dočteme se tam: „Kdyby o reakci západních kruhů na setkání Trumpa a Putina byl natočen film, nazýval by se Strach a nenávist v Helsinkách. Když pozorujeme hysterii těch, jimž pouze samotná možnost přímého jednání ruského a amerického prezidenta připadá málem jako konec světa, nelze si nevšimnout, že žijí v jakémsi svém světě obav a halucinací neznámého původu.“

Halucinace neznámého původu, to je asi skutečně vážné.

Jako příklad západního šílení je uvedena polská státní tajemnice Anna Maria Andersová, která „hovořila o znepokojení příznivců  USA v Evropské unii v kontextu blížícího se summitu: „Jsme znepokojeni. Jsme jednoznačně znepokojeni. Jsme znepokojeni, protože není možné předvídat, co bude řečeno (na summitu — pozn.red.). Putin může být velmi okouzlující a je otázka, jak náš prezident bude na to reagovat“.

Jak bude Trump reagovat na okouzlení Putinem si celkem dovedeme představit. Posledně ho okouzlil Kim Čong-un a kdysi zřejmě dáma s uměleckým jménem Stormy Daniels. On už je takový, jak se vyskytne nějaké kouzlo, tak mu podlehne. Imunní je ovšem vůči kouzlu kanadského premiéra nebo německé kancléřky.

Škoda, že krom Putina nemají v Rusku ještě Rasputina. Z toho by byl Donald zřejmě u vytržení.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner