U Sazené na Kladensku na silnici I/16 při nehodě zemřeli dva lidé

Ilustrační foto  (Archiv)

Ilustrační foto | FOTO: Archiv

U Sazené na Kladensku na silnici I/16 dnes při nehodě dodávky a osobního auta zemřeli dva lidé. Další čtyři jsou zranění. Silnice je uzavřená. Na místo přiletěly dva vrtulníky záchranářů, řekla ČTK policejní mluvčí Michaela Richterová.

Podle mluvčí středočeské záchranné služby Petry Homolové jsou dva zranění ve velmi vážném stavu, vrtulníky je přepravily do pražských nemocnic, a dva lidé jsou ve středně těžkém stavu. „Dva lidé podlehli zraněním na místě,“ dodala mluvčí.

Vozy havarovaly kolem 17:30, dodávka po střetu začala hořet. Na místě zasahuje vyšší počet záchranářů. Nehodu budou vyšetřovat také kriminalisté. „Kvůli dokumentaci nehody na místo jedou i policisté s drony,“ uvedla Richterová. Bližší okolnosti nehody ani totožnost zemřelých zatím nejsou známy.

Silnice bude zřejmě uzavřena do pozdních večerních hodin.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]