V Moravskoslezském kraji vznikla koalice Pro krásný kraj vedená Miloslavem Cváčkem

Foto: Jan Valtr, Patriot

Miloslav Cváček, lídr kandidátky Pro krásný kraj | FOTO: Foto: Jan Valtr, Patriot

V Moravskoslezském kraji byla vytvořena nová volební koalice pro podzimní krajské volby. Ponese název Pro krásný kraj.

Předseda hnutí Hlas Pavel Telička podepsal v úterý v ostravském hotelu Imperiál koaliční smlouvu se Zdeňkem Somrem z ODA a s předsedou SNK-ED Reném Živným. Lídrem nové koalice bude Miloslav Cváček, generální ředitel významného ostravského strojírenského podniku ISMM.

Hlavní prioritou nové koalice bude úspěch ve volbách do krajského zastupitelstva Moravskoslezského kraje. Koalice má vizi zajistit si minimálně 5 míst v zastupitelstvu kraje. Strany koalice se shodly na těchto pěti programových prioritách: životní prostředí, podnikání, školství, sport, kultura, zdravotnictví, život a budoucnost v Moravskoslezském kraji.

Rozpracované priority strana zveřejnila na webu www.prokrasnykraj.cz pod hlavičkou Rozumně a svědomitě za rozvoj kraje – Hlas nezávislých osobností.

Miloslav Cváček, nezávislý lídr za ODA, k tomu dodává: „Jsem rád, že se nám podařilo dohodnout na programových prioritách a vytvořit silnou koalici.“ Dále k tomu uvádí: „Věříme, že tato koalice bude efektivně řešit skutečné problémy kraje po pandemii COVID-19.“ Do krajských voleb koalice vstoupí se sloganem: Pro krásný kraj – Hlas nezávislých osobností!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner