Zeman má prý oči i tlak v pořádku. To ovšem o jeho zdraví nic nenapovídá

ČTK

Prezident Miloš Zeman | FOTO: ČTK

Prezident Miloš Zeman se svěřil svému dvornímu zpovědníkovi Jaromíru Soukupovi, že je úplně zdráv. Prozradilo to vyšetření CT, které hlava státu podstoupila. Žádné neznámé nemoci prý prezidenta netrápí. Jak je ovšem možné, že se mu natolik změnila osobnost a jeho vystupování má atributy „řeznického psa“, ovšem neprozradil.

Týden s prezidentem na TV Barrandov, stejně jako každý týden, nabídl oslavu hradního pána a jednu speciální informaci. Zeman moderátorovi televizní show prozradil, jak skvělému zdraví se těší. A nejenže si to myslí sám prezident, jeho nejbližší spolupracovníci a přesvědčení voliči. Tentokrát to má Zeman i písemně od lékaře.

Problém je ovšem v tom, že CT (radiologická vyšetřovací metoda, která pomocí rentgenového záření umožňuje zobrazení vnitřností těl živočichů, především člověka – viz wikipedia) skutečně nezkoumá mysl člověka nebo jeho myšlenkové pochody.

Těžko se tak na tomografu dozvíme, proč je Zeman vulgární, obviňuje lidi z věcí, které neudělali, nebo proč působí dojmem člověka pod vlivem alkoholu. Na takové otázky by měl odpovědět spíš psycholog, nebo dokonce psychiatr.

Každý, kdo Zemana sleduje celou dobu jeho politické kariéry, musí vidět, jak se změnil. Z předsedy vlády i ČSSD, který bavil veřejnost svými bonmoty, se stal starý muž, jehož prioritou je pomstít se všem, kteří mu jakkoliv zkřížili cestu v jeho mocenském tažení.

Tuto pomstychtivost a zášť žádný stroj neodhalí, ale je zřetelná na první pohled. Prezident se klidně může ohánět výsledkem vyšetření, ale chtělo by to spíš navštívit skutečného odborníka. Na hlavu.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner