Zeman už radí i Jágrovi a fotbalové reprezentaci. To nám chybělo

reprofoto youtube.com

Miloš Zeman na TV Barrandov | FOTO: reprofoto youtube.com

Miloš Zeman rozumí všemu. Ačkoliv se občas zdá, že se vymezuje pouze na politická témata, především pak na dehonestaci Bohuslava Sobotky, novinářů a vlastně všech svých názorových oponentů, nyní prezident republiky dokázal, že poradit umí každému a s čímkoliv.

V rozhovoru se svým oblíbeným žurnalistou Lubošem Xaverem Veselým se Zeman ukázal jako sportovní fanoušek. Přestože nedávno vysvětloval dětem, natěšeným na sraz se sportovními celebritami v čele s Lukášem Krpálkem, že jediný akceptovatelný druh sportu je šach, protože při něm se nezraní, má evidentně vhled i do jiných disciplín.

Podle Zemana by se třeba neměla řešit otázka fotbalového reprezentačního trenéra. I když se výkony našeho národního týmu dají bez „příkras“ označit za katastrofální, má podle prezidenta u kormidla i nadále zůstat Karel Jarolím. Ten by měl podle hlavy státu „dostat čas, aby se svým materiálem pracoval“. A na takovou radu je třeba reagovat. Vždyť s nadsázkou se dá říct, že o fotbale ví Zeman pouze to, že existuje, takže by měl být na doporučení takového odborníka brán zřetel.

Facebook

Skvělé řešení má prezident při shánění nové práce i pro Jaromíra Jágra. Hokejová legenda je totiž stále bez angažmá v NHL a čeká, kde vlastně svou další sezonu započne. „Jako patriot bych uvítal, kdyby hrál hokej u nás,“ řekl Zeman s tím, že se zřejmě brzy s uznávaným sportovcem sejde a svou představu mu nastíní.

Je zvláštní, že Miloš Zeman nepreferuje Jágrovo angažmá v ruské KHL, ale vzhledem k tomu, že pro dobrou radu si hokejista stejně chodí častěji na Čapí hnízdo, než na Hrad, nedá se předpokládat, že by se Jágr řídil doporučením hlavy státu.

Rozhodně je ovšem úctyhodné, že se současný prezident začal zajímat i o témata, která se dají označit za „lidová“. Sice se nedá moc věřit tomu, že by sportu rozuměl, ale jako správný hradní pán má názor za vše. Samozřejmě že jediný správný.

 

 

 

 

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Revue Forum Banner