Když už konečně někdo poslechne slova našich dvou elitních politiků a podívá se na zoubek té nepotřebné žvanírně? Po ministru financí a majiteli lecčeho Babišovi k tomu nyní vyzývá i prezident a majitel jediné pravdy Zeman. Poslanci nepracují a místo schvalování zákonů si chodí do sněmovny jen povídat o hloupostech, jakou je třeba majetek šéfa státní kasy, který je přece jen jeho věcí. Tohle už přesahuje všechny meze, sorry jako!

Prezident Zeman zahájil svou „nekampaň“ a konečně dostal pořádný prostor na objektivní televizní stanici TV Barrandov, aby v rozhovoru s manželkou svého kancléře mohl vyjádřit svou nespokojenost s honem na Babiše. A samozřejmě za to mohou poslanci, kteří jsou podporování těmi zlými a nepolepšitelnými novináři.

Jak si někdo vůbec může dovolit vrtat se ve finančních záležitostech vicepremiéra, jakkoliv se jejich okolnosti mohou zdát podezřelé, nebo dokonce protiprávní. Jasně bylo řečeno, že za to může Kalousek se Sobotkou a to snad jako vysvětlení stačí. Proč by o tom mělo jednat shromáždění poslanců, kteří jsou většinou zaslepeni závistí vůči Babišově úspěchu?

Jak řekl ministr financí, je nutné vyřešit, zda by zákonodárců ve sněmovně nestačila pouhá stovka, a senát by zrušil rovnou. Jeho optikou jsme si zřejmě po listopadu nainstalovali zkušební verzi demokracie a ukázalo se, že nám až tak moc nevyhovuje. Za vlády Babiše se Zemanem tedy není nutné, abychom naši zem opatřovali plnou verzí a raději se vrátíme do systému, který zde fungoval přes čtyřicet let.

Pokud by ještě zbyla trocha vůle o něčem rozhodovat v hlasování, mohou se pro tuto kratochvíli vybrat pouze dvě místa. Centrum pohybové kultury na Chodově, kde probíhají sněmy firmy ANO, a kancelář prezidenta republiky, kde třeba jeho nejbližší radí hlavě státu, zda chce ještě obdařovat naše občany svou genialitou, setrváním ve funkci.

Revue Forum Banner
Vilém Besser
Vilém Besser
Redaktor a komentátor deníku FORUM 24
Další články autora