Udatná dělnická mládež bojuje s vakcínou antisemitskou karikaturou

Dělnická mládež (Facebook/Twitter/F24)

Dělnická mládež | FOTO: Facebook/Twitter/F24

Ptát se, co má spolek Dělnická mládež ze své hlavy, je asi zbytečné. Pokud jde o jejich hlavy, zdá se od pohledu a podle jejich vyjadřování, že tam vlastní obsah nehrozí. Jak už je vlastností vakua, nasaje do sebe z okolí všechno. Tady je ovšem zajímavé, že nasaje jen něco, a to tu největší špínu. Asi mají dělničtí mládežníci na vstupních otvorech nějaký specifický filtr.

Teď nám na twitteru 17. prosince mládežníci sdělují: „My se proti onemocnění covid-19 očkovat nenecháme! Ať si nás ty globalističtí bastardi vydírají, jak chtějí!“ A k tomu upravená prastará antisemitská karikatura. Oni jsou tak bystří, že jim nedojde, že by také třeba mohli skončit před soudem. Wlastenec Adam B. Bartoš by mohl vyprávět.

FORUM 24 (archiv)

Na facebookových stránkách tohoto útvaru čteme: „Dělnická mládež (DM) je zapsaný spolek mladých, kteří sympatizují s Dělnickou stranou sociální spravedlnosti nebo se přímo podílejí na její činnosti. DM pořádá ekologické, kulturní a sportovní akce. IDENTITA – MLÁDEŽ – REVOLUCE!“

Pokud smíme předpokládat, že většina členů a členek DM vypadá tak jako na fotografiích z jejich povedených akcí, nezdá se, že by si tam V. I. Lenin nebo Fidel Castro vybrali zrovna nějaké revoluční kádry. Byli to sice grázlové, ale takové personální chyby by se nejspíš nedopustili. Tihle hlasatelé identity a revoluce by obsadili leda tak omylem budovu nádraží v nějaké malé obci, pokud by byla opuštěná, a pak by se těžce nachladili, až by si tam pustili větrák, a museli by jít domů to vyležet k mamince do postýlky.

Teď nás na svých stránkách tento spolek neduživých jedinců nepříliš bystrého ducha také přesvědčuje, jak je třeba náš národ obrodit (citujeme v původním znění): „Dnešní volnomyšlenkářský styl života spolu s degenerujícími morálními zásadami ničí zažitý standart. Některé společenské nároky na mladé lidi jsou mnohdy až absurdní a kvůli nim nejsou schopni včas vytvořit prosperující rodinu, která dokáže zajistit kvalitní výchovu většímu množství potomků. Zároveň si sociálně slabé a nepřizpůsobivé skupiny obyvatel mohou dovolit téměř libovolný počet dětí, ale ze špatného výchovného prostředí nevzchází nic dobrého. Pokud chceme zajistit budoucnost pro náš národ je nutné plně politicky a sociálně podporovat prostředí pro zakládání nových českých rodin. Manželství je také důležitým prvkem jakožto závazek mezi partnery. Aktuální cíle naší země jdou jiným směrem. Přirozený řád si však najde cestu!“

F24

Člověk musí být skutečně alternativně inteligentní, aby použil starý antisemitský motiv. To, co nasadili mládežníci, je varianta nazývaná „The Happy Merchant“ a její původ byl vysledován na radikálních dezinformačních webech. Inspirace z antisemitských zdrojů od 19. století po nacistickou propagandu je nepopiratelná. Byl bych skutečně zvědavý, jak obratného právníka by si tihle nebystří revolucionáři–samouci asi našli, aby byl schopen tohle případně u soudu uhájit.

Tak přejeme dělnické mládeži hodně (ale FAKT HODNĚ) štěstí do darwinovského boje o přežití nejpřizpůsobenějších druhů. Zároveň doufáme, že k nim bude „přirozený řád“ milosrdný.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]