Unavený Babiš v sobotu ráno přišel na největší problém. Hádejte, co to je!

Andrej Babiš  (repro Facebook Andreje Babiše)

Andrej Babiš | FOTO: repro Facebook Andreje Babiše

Andrej Babiš v sobotu ráno zjistil, co je největším problémem. Není to jeho kauza údajného neplacení daní ani protahující se vyšetřování kauzy Čapí hnízdo. Největším problémem dokonce není ani jeho obrovský střet zájmů nebo údajná spolupráce s StB.

Největším problémem je terorismus a migrace. „Je potřeba, aby ty zpravodajské služby lépe vykonávaly svoji činnost,“ přišel ministr financí před několika hodinami s převratným řešením. „Evropa už konečně musí vyřešit tu migraci,“ zdůraznil vicepremiér, na kterém je na videu vidět značná únava.

Koho by po páteční noci nenapadala řešení, jak zachránit svět, že?

Vzhledem k tomu, že ve videu pan ministr opět neřekl nic, je jasné, že jde o další pokus jeho PR týmu, jak získat nějaký ten politický bodík. Aktuálně z tragédie v Londýně. A zase špatně. Tým okolo Babiše nemá v posledních dnech dobré období. Ze snídaně, kam si ministr nechal pozvat své největší kritiky, se stala fraška, na kterou se sám Babiš bál přijít a raději místo na poslední chvíli změnil. A stejně mu tam nepřišel téměř nikdo. Aktuálně zveřejněné video bezradnost týmu Babiše jen potvrzuje.

A přitom je naprosto jednoduché řešení, jak dostat šéfa opět na vrchol, jak ho zbavit posměšků a urážek. Stačí se postavit a otevřeně osvětlit nejasnosti okolo dluhopisů, Čapího hnízda a dalších kauz. Bez hysterických výkřiků, bez obviňování svých oponentů. Stačí jediné. Pravda.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]