Už je nejhůř, upozorňují umělci na výstavě v Rock Café

Eric Drooker

Výstava „Už je nejhůř“ měla premiéru v Galerii 90° v Černošicích a 28. ledna se stěhuje do populárního pražského klubu Rock Café.

Sedmnáct vybraných umělců výstavou reaguje na současnou politickou situaci, kdy je podle organizátorů „obecně známá lež pravdou a pravda se stává obecně známou lží“. Každý z vystavujících patří k uznávaným umělcům ve svém oboru, často i daleko za hranicemi České republiky.

Zveřejnil(a) Macht2 dne Pátek 24. ledna 2020

Na výstavě s názvem „Už je nejhůř“ se nebojí vyjádřit svůj názor, kdy si s trochou nadsázky můžete podle autorů projektu zavzpomínat na film 7 statečných, kde také pomáhají zachránit slušné bezbranné lidi. „Tak ať zbraně v podobě uměleckých děl 17 statečných dokáží zasáhnout ten správný cíl, nebo alespoň návštěvníkům udělají lepší den v téhle nečekané estébácké mlze,“ přejí si organizátoři výstavy.

Součástí večera bude koncert úžasné Elizabeth Kopecké-Zaelbeth, která již skvěle zazpívala na vernisáži v Galerii 90°, kde ji doprovázel perfektní Honza Homola art 332, který na výstavě také prezentuje svá díla..

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články