Už nám zase vládnou bolševici. Díky, Andreji a Miloši

Vojtěch Filip a Josef Skála  (ČTK)

Vojtěch Filip a Josef Skála | FOTO: ČTK

Kdo měl možnost v neděli alespoň chvíli sledovat Otázky Václava Moravce, nemohl si nevšimnout toho neskutečného sebevědomí šéfa komunistů Vojtěcha Filipa. Je to totiž ten člověk, který se cítí nejvíc na koni a který má pocit, že bude určovat, kdo se stane ministrem příští vlády. Ano, komunisté mají opět prst na tepu doby.

Lidové noviny (archiv SF)

Jestli existovala po volbách do poslanecké sněmovny nějaká opravdu dobrá zpráva, byl to tristní výsledek KSČM. Postupem času se však ukázalo, že tento propadák bude zároveň největším úspěchem. Komunisté pomalu ale jistě obsazují dozorčí rady a další důležitá místa, a nyní dokonce kádrují složení kabinetu Andreje Babiše, ač ten tak snaživě vykřikoval, že KSČM do ničeho mluvit nebude.

Co je ale nejzásadnější: Komunisté chtějí, aby byl ministrem člověk, který jedná ve prospěch českých občanů. Tak si připomeňme, co pro tento prospěch udělala komunistická strana:

Komunisté stovky lidí zavraždili, desítky tisíc jich okradli, věznili nebo donutili k emigraci.

Komunisté tuto zemi čtyřicet let pod diktátem SSSR ničili a postarali se o to, že jsme se z toho marasmu dosud nedostali.

Lucie Borhyová, moderátorka TV NOVA (ČTK)

Komunisté k nám v roce 1968 pozvali tanky cizí mocnosti – ty tanky, které vítal jejich místopředseda Josef Skála.

Sečteno a podtrženo: Komunisté do rozhodovacích procesů demokratického státu v žádném případě nepatří. Místo toho nám je tady společně instalovali bývalý agent StB a současný agent Ruska, tedy prezident republiky.

Vždycky když se zločinci dostávají k moci, je potřeba tomu bránit všemi dostupnými silami. Protože jinak se také můžeme dočkat mnoha dalších let pod vládou následovníků zlodějů a vrahů. A co to znamená, to už jsme poznali až příliš dobře.

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]