Už to jede. Epstein je ve skutečnosti naživu a Clintonovi se třesou

(youtube)

FOTO: youtube

Jedno se musí dezinformátorům nechat, jejich fantazie je bezměrná. Doposud se zprávy o dále žijících celebritách, které jsou oficiálně mrtvé, omezovaly na Hitlera, Elvise a nakonec na Michaela Jacksona. Teď si můžeme dopřát novinky o miliardáři Epsteinovi, který byl obviněn ze zneužívání mladých dívek a spáchal ve vězení sebevraždu. Zajímavý byl tím, že se kamarádil s významnými postavami amerického politického života a to jak s Billem Clintonem, tak Donaldem Trumpem.

Proruský dezinformační web Aeronet (12. 8.) teď přispěchal s verzí, která nadchne všechny, co milují sdělení „bez cenzury“ a neposkytované „mainstreamem“.

Dočteme se tam: „Anonymní organizace, která na internetu vystupuje pod zkratkou QAnon, odpálila dosud největší bombu v kauze Jeffreyho Epsteina. Již v neděli si začali lidé všímat, že médii uveřejněná fotografie z nemocnice na Manhattanu v New Yorku, má mnoho podezřelých znaků, především s ohledem na mrtvolu Jeffreyho Epsteina na vozíku. Jeho hlava zachycená na fotografii, kterou mainstreamová média získala prakticky obratem, totiž neodpovídá hlavě Jeffreyho Epsteina.“

To je nutno nějak odborně vysvětlit, aby i směroplatná Máňa a Jíra z Maršova pochopili pozadí děsivého spiknutí.

„Hlavní rozdíl spočívá v jiné fyziognomii ucha a nosu Jeffreyho Epsteina a mrtvoly zobrazené na vozíku,“ dočteme se tam. „Zatímco Jeffrey Epstein má rovný hřbet nosu z profilu, osoba na vozíku má zjevnou skobu. Stejně tak se liší struktura ucha. Mnoho lidí mělo pocit, že jde o tělo dvojníka, ale chyběl důkaz. Ten ovšem dnes přinesla tajemná organizace QAnon, která přinesla dnes šokující důkaz.“

Muž na fotografii z nemocnice v New Yorku je podle této verze americký šéfkuchař Anthony Bourdain, který zemřel už vloni 8. června 2018 ve Francii a taky prý sebevraždou. Jenže ve skutečnosti šlo o to, aby bylo možno Epsteina z vězení unést a nahradit ho někým jiným. Proč by si s tím někdo dával práci? Buď aby Epstein nepromluvil, nebo aby promluvil. Vyberte si, přece vám nikdo nevnucuje nějakou jednoznačnou dezinformaci, ne? Buď ho unesla klika, která mu chce zabránit, aby promluvil o eskapádách Billa Clintona s dívenkami (které se tu jako možné naznačují), nebo aby o nich nikdy nemluvil. V každém případě se jedná o celosvětové spiknutí. Bez celosvětového spiknutí to nemá tu pravou šťávu. Spiknutí a sex, to zabere.

A teď se ještě „před bytem Jeffreyho Epsteina na chodníku objevil modrou křídou napsaný zašifrovaný vzkaz: ‚XOXO Hillary + Bill‘ a je to jasné. XOXO je kryptografický odkaz na piškvorky, které se hrají pomocí koleček a křížků. XOXO je totiž výraz, který znamená ‚Game Over‘, tedy konec hry pro Hillary a Billa Clintonovi“.

Jak dojde na tvar nosu a ucha, padne prosťáček do kolen a bude to mít vědecky potvrzeno. Není to nic nového, takhle kdysi ultrakonzervativní katolíci šířili fámu, že někdejší papež Pavel VI. byl nahrazen dvojníkem, aby dvojník mohl páchat různé zednářské volnomyšlenkářské rejdy a zničit církev. Také se u takových článků vyskytovaly fotografie různých uší. Na jednom „zaručeném“ videu Michael Jackson také křepce vyskočil z vozu, kam ho předtím nepříliš živého uložili. Dnes už může ožít třeba princezna Diana.

Základní narativ těchto fám je pořád stejný. Nemusíte věřit Kremlu. Stačí, když nevěříte nikomu. Pak už si vás nějak zpracují. A hlavně pozor na mainstream!

Líbí se vám tento článek? Prosíme, podpořte nezávislou žurnalistiku

Smyslem Svobodného fóra a deníku FORUM 24 je přispívat ke kontrole politické i ekonomické moci a bránit svobodné prostředí v České republice.

Abychom pro Vás mohli nadále pracovat, potřebujeme nutně Vaši pomoc. Jsme vděčni za každý, i malý finanční příspěvek. Váš finanční dar můžete zaslat na tento sbírkový účet: 4095439339/0800

Prosíme, informujte nás o Vašich finančních darech na mailu [email protected]

Související články